حضور سرا تجارت هومان در ششمین نمایشگاه تولید داخل نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته

ششمین نمایشگاه ساخت داخل عسلویه - هومان

ششمین نمایشگاه تولید داخل نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته در روزهای پایانی آذرماه 1401 در در محل دائمی برگزاری نمایشگاه بین المللی پارس، واقع در عسلویه برگزار شد. این نمایشگاه با حضور بیش از 160 شرکت تولیدی فعال در حوزه تجهیزات نفت و گاز، بستری مناسب به منظور ایجاد ارتباط بی واسطه تولیدکنندگان داخلی با فعالان این حوزه بود.

 

شرکت سرا تجارت هومان به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان داخلی انواع گسکت و واشرهای صنعتی، با کارنامه‌ای ارزنده در تولید انواع گسکت اسپیرال وند، RTJ ، شیلنگ‌های صنعتی بخار، شیمیایی، ورق گسکت و گسکت‌های فلت کات، و همچنین به عنوان تامین کننده برتر شیشه‌های لول گیج، شیشه سایت گلس و انواع گلند پکینگ‌ها، پذیرای بازدیدکنندگان بیشماری در غرفه خود بود.

حضور شرکت سرا تجارت هومان در ششمین نمایشگاه ساخت داخل عسلویه

در ششمین نمایشگاه ساخت داخل پارس جنوبی، شرکت سرا تجارت هومان افتخار میزبانی مدیران رده اول کشوری، مدیران ارشد وزارت نفت، مدیران ارشد پتروشیمی‌ها و پالایشگاه‌های برتر کشور از جمله مدیران شرکت نفت و گاز پارس، مجتمع نفت و گاز پارس جنوبی، پتروشیمی پارس، پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی نوری و خیل عظیمی از متخصصان این صنعت را برخوردار بود.

ششمین نمایشگاه ساخت داخل عسلویه

غرفه شرکت سرا تجارت هومان، با حضور مدیران این مجموعه، پذیرای حضور مهمانانی از اقصی نقاط کشور بود. از سوی دیگر، کارشناسان سرا تجارت هومان با حضور دائم خود در غرفه، ضمن ارائه توضیحات کامل و دقیق از محصولات و خدمات شرکت، مشاوره و راهنمایی تخصصی نیز به فعالان این صنعت و مهمانان عزیز ارائه می‌نمودند.

ششمین نمایشگاه ساخت داخل عسلویه

حضور شرکت هومان در ششمین نمایشگاه ساخت داخل عسلویه، زمینه همکاری با برترین فعالان این حوزه را بیش از گذشته هموارتر و افقی روشن را برای افزایش رونق اقتصادی این صنعت ترسیم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش و استعلام قیمت

در صورتی که تمایل به استعلام قیمت یا ثبت سفارش محصولی را دارید، کافی است فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ خواهند داد.